ផេនដាគ្រុបមានកិត្តិយសដែលបានប្រកាសថានាយកប្រតិបត្តិមកពីក្រុមហ៊ុនឥណ្ឌាថ្មីៗនេះបានមកទស្សនាប្រទេសខ្លាឃ្មុំផេនដាគ្រុបនិងមានការពិភាក្សាស៊ីជម្រៅលើការដាក់ពាក្យសុំនិងអនាគតនៃទឹកស្អាតស្រោមជើងនៅផ្សារឧស្សាហកម្មនិងទីក្រុងឆ្លាតវៃ។
ក្នុងអំឡុងពេលនៃកិច្ចប្រជុំនេះភាគីទាំងពីរបានពិភាក្សាគ្នានូវបញ្ហាសំខាន់ៗដូចខាងក្រោមៈ
ពាក្យសុំនៅក្នុងទីផ្សារឧស្សាហកម្ម។ អតិថិជនបានចែករំលែកជាមួយវិស្វករនិងអ្នកជំនាញបច្ចេកទេសរបស់ផេនដាគ្រុបនូវសក្តានុពលនៃការដាក់ពាក្យសុំរបស់ម៉ែត្រទឹកឆ្លាតវៃនៅក្នុងទីផ្សារឧស្សាហកម្ម។ ម៉ែត្រទឹកឆ្លាតអាចជួយឱ្យអតិថិជនឧស្សាហកម្មតាមដានការប្រើប្រាស់ទឹកក្នុងពេលវេលាជាក់ស្តែងកំណត់ពីការលេចធ្លាយសក្តានុពលនិងគ្រប់គ្រងពួកគេពីចម្ងាយដើម្បីធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវប្រសិទ្ធភាពទឹកនិងកាត់បន្ថយថ្លៃដើម។
សំណង់ទីក្រុងស្មាត។ នៅក្នុងគម្រោងទីក្រុង Smart City មានការពិភាក្សាអំពីរបៀបបញ្ចូលម៉ែត្រទឹកឆ្លាតវៃទៅក្នុងប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រងទីក្រុងរួមដើម្បីទទួលបានការគ្រប់គ្រងទឹកឆ្លាត។ នេះនឹងជួយទីក្រុងគ្រប់គ្រងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឱ្យកាន់តែប្រសើរឡើងដូចជាការផ្គត់ផ្គង់ទឹកក្រូចបង្ហូរទឹកនិងការចោលសំរាមធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវនិរន្តរភាពទីក្រុងនិងគុណភាពជីវិតរបស់ប្រជាជន។
សុវត្ថិភាពទិន្នន័យនិងភាពឯកជន។ ភាគីទាំងពីរបានសង្កត់ធ្ងន់លើសារសំខាន់នៃការការពារសន្តិសុខទិន្នន័យនិងការការពារភាពឯកជនក្នុងបច្ចេកវិទ្យាម៉ាត់ទឹកឆ្លាតដើម្បីធានាថាទិន្នន័យរបស់អតិថិជនត្រូវបានការពារនិងដោះស្រាយឱ្យបានត្រឹមត្រូវ។
ឱកាសសម្រាប់កិច្ចសហប្រតិបត្តិការនាពេលអនាគត។ ផេនដាគ្រុបបានពិភាក្សាអំពីឱកាសសហប្រតិបត្តិការនាពេលអនាគតជាមួយអតិថិជនរួមទាំងផែនការសហប្រតិបត្តិការក្នុងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការបច្ចេកទេសការផ្គត់ផ្គង់ផលិតផលការបណ្តុះបណ្តាលនិងការគាំទ្រ។
ការប្រជុំនេះបានដាក់មូលដ្ឋានរឹងមាំសម្រាប់កិច្ចសហប្រតិបត្តិការនាពេលអនាគតរវាងគណបក្សទាំងពីរបង្ហាញពីទីតាំងឈានមុខគេរបស់ផេនដាក្នុងបច្ចេកវិទ្យាម៉ាត់ទឹករបស់ក្រុមហ៊ុននិងសមមហិច្ឆតារបស់សាជីវកម្មទឹកឥណ្ឌាក្នុងវិស័យគ្រប់គ្រងធនធានទឹក។ យើងទន្ទឹងរង់ចាំកិច្ចសហប្រតិបត្តិការនាពេលអនាគតដើម្បីបង្កើតដំណោះស្រាយគ្រប់គ្រងទឹកដែលមានភាពវៃឆ្លាតនិងចីរភាព។