ថ្មីៗនេះលោកផេនដាគ្រុបបានស្វាគមន៍ចំពោះអតិថិជនសំខាន់ៗមកពីប្រទេសវៀតណាមដែលបានពិភាក្សាស៊ីជម្រៅលើការអនុវត្តម៉ែត្រទឹកឆ្លាតវៃនិងឌីអេមអេមអេមអេមអេមអេមអេមអេមអេមអេមអេមអេមអេមអេសអេសអេសអេស។ កិច្ចប្រជុំនេះមានគោលបំណងចែកចាយបច្ចេកវិទ្យាទំនើបនិងស្វែងរកឱកាសសហប្រតិបត្តិការក្នុងការគ្រប់គ្រងធនធានទឹកនៅប្រទេសវៀតណាម។
ប្រធានបទពិភាក្សារួមមាន:
1.** បច្ចេកវិទ្យាទឹកម៉ែត្រឆ្លាត **: ការណែនាំអំពីបច្ចេកវិទ្យាទឹកដ៏ឆ្លាតវៃឈានមុខគេរបស់ផេនដាគ្រុប។ ការវាស់វែងដែលមានភាពជាក់លាក់ខ្ពស់របស់វាការត្រួតពិនិត្យពីចម្ងាយនិងមុខងារវិភាគទិន្នន័យអាចផ្តល់នូវគំនិតថ្មីៗសម្រាប់ការគ្រប់គ្រងធនធានទឹកនៅទីផ្សារវៀតណាម។
2.** ប្រព័ន្ធ DMA **: យើងបានពិភាក្សារួមគ្នានូវសក្តានុពលនៃការដាក់ពាក្យរបស់ប្រព័ន្ធ DMA និងវិធីផ្សំបច្ចេកវិទ្យាទឹកឆ្លាតវៃដើម្បីទទួលបានការអានម៉ែត្រពីចម្ងាយការត្រួតពិនិត្យគុណភាពទឹកបរិសុទ្ធនិងតម្រូវការផ្សេងទៀត។
3. ** ឱកាសសហប្រតិបត្តិការទីផ្សារ **: ភាគីទាំងពីរបានពិភាក្សាយ៉ាងសកម្មយ៉ាងសកម្មអំពីលទ្ធភាពនិងទស្សនវិស័យនៃកិច្ចសហប្រតិបត្តិការនាពេលអនាគតនៅក្នុងទីផ្សារវៀតណាមរួមមានកិច្ចសហប្រតិបត្តិការបច្ចេកទេសនិងការលើកកម្ពស់ទីផ្សារ។
[ប្រធាននាយកដ្ឋានខ្លាឃ្មុំផេនដាបានមានប្រសាសន៍ថា "យើងសូមថ្លែងអំណរគុណចំពោះគណៈប្រតិភូរបស់ក្រុមហ៊ុនវៀតណាមដែលបានមកទស្សនានិងពិភាក្សាអំពីការរំពឹងទុករបស់ម៉ែត្រទឹកឆ្លាតវៃនិងបច្ចេកវិទ្យាឌីអេមអេមនៅផ្សារវៀតណាម។ យើងទន្ទឹងរង់ចាំនាំមកនូវការច្នៃប្រឌិតនិងការអភិវឌ្ឍបន្ថែមទៀតដល់វិស័យគ្រប់គ្រងធនធានទឹកនៅប្រទេសវៀតណាមតាមរយៈកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ។ ។
កិច្ចប្រជុំនេះបានកត់សម្គាល់ពីការផ្លាស់ប្តូរស៊ីជម្រៅរវាងគណបក្សទាំងពីរក្នុងវិស័យគ្រប់គ្រងធនធានទឹកឆ្លាតវៃនិងបានបើកលទ្ធភាពថ្មីសម្រាប់កិច្ចសហប្រតិបត្តិការនាពេលអនាគត។ គណបក្សទាំងពីរនឹងបន្តរក្សាការប្រាស្រ័យទាក់ទងនិងរួមគ្នាលើកកម្ពស់ការច្នៃប្រឌិតនិងការអនុវត្តបច្ចេកវិទ្យាគ្រប់គ្រងធនធានទឹក។